Esenler Tuna Mahallesi Böcek ilaçlama

Tuna Mahallesi Böcek ilaçlama, haşerelerin varlığı insanların yaşam alanlarında en büyük sorunlarından biridir.Tuna  Mahallesi böcek ilaçlama servislerimiz bu bölgede ve yakın bölgelerde insanların böcek sorununu çözüme kavuşturmaktadır. Esenler ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamız, uzun yıllardır ilçede güvenilir yöntemlerle faaliyetlerini sürdürmektedir.

tuna-mahallesi-bocek-ilaclama
tuna-mahallesi-bocek-ilaclama

Yöntemlerimiz

Haşereler üzerinde en kaliteli yöntemlerle işlem yapmaktayız. Yöntemlerimiz son teknoloji cihazlarla uygulanmaktadır.  İnsanların hayatını zorlaştıran haşerelerin hepsinde etkili yöntemlerle kontrol sağlamaktayız. Örnek verecek olursak, ULV adı verilen cihazlarla sıvı yöntemlerimiz uygulanmaktadır. Bu sayede böceklerin en dar alanlarda kurduğu böcek yuvalarına bile ulaşmaktayız.

Hamam böceği ve türlerinin geçiş alanlarına jel ilaçlar uygulamaktayız. Bu sayede yemi yiyen haşerelerin ölümü yuvalarında gerçekleşir. Herhangi bir haşereye temas etmek durumunda kalmazsınız. Aynı zamanda evlerde en çok tercih edilen uygulamamız kokusuz yöntemimizdir. Kokusuz ürünler kullanarak her alanda uyguladığımız bir yöntemdir. Gündelik hayatınızda elinizdeki işe ara vermeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tuna böcek ilaçlama şubemizde yöntemler, en yeni teknolojide üretilen araçlarla uygulanmaktadır.

Ekonomik  Fiyatlarla Haşere Kontrol  

Uygun ücretlerde gerçekleştirdiğimiz haşere ile mücadele yöntemleri, kulağakaçan böceği, sıçan, kırkayak, karınca, yaban arısı, tahtakurdu, tahtakurusu, salyangoz, sivrisinek, kertenkele, mite, bit, halı böceği, güve, uyuz böceği, gümüş böceği, yılan, tatarcık, kakalak, kene, tesbih böceği, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, eşek arısı,  akar,  kalorifer böceği, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, sinek, hamam böceği, mayt, örümcek, tatarcık, çıyan, karafatma gibi haşere ve fare türlerini yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktadır.

Esenler Tuna böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7/24 müşterilerine servis sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz gün ve saate randevu isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir