Pire ilaçlama

Pire ilaçlama, insanların en çok karşı karşıya kaldığı haşere türleri arasında yer alan pire, her mevsim görülebilen bir haşeredir. Fakat sıcak ortamda hızla üreyebilen pireler, dolayısıyla yaz aylarında sıkça görülmektedir. Pire şikayetlerinin artması pire sorununun çoğu kişinin ortak problemi olduğunu göstermektedir. Bu gibi durumlarda alınabilecek en etkili ve hızlı önlem pire ilaçlaması olmaktadır. Yalnız pire ilaçlama uygulamalarında amatör uygulamalardan mutlaka kaçınılmalıdır.

pire-ilaclama
pire-ilaclama

Pire ile Mücadele

Yaşam sürdüğümüz alanlarda pire sorunu ile karşılaşan kişiler kendi yöntemleri ile pirelerden kurtulmaya çalışmaktadır. Yalnız bu gibi durumlarda pire şikayetlerinin daha çok arttığı yönünde telefonlar almaktayız. Çünkü yanlış uygulama ve pire ilaçları bu haşerelerin daha fazla üreyerek yayılmalarına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda profesyonel pire ilaçlama firmaları tarafından destek alınmalıdır. Firmamız yedi gün yirmi dört saat ilaçlama hizmetini müşterilerine ulaştırmaktadır.

Pirenin Zararları

Pire insan sağlığına vermiş olduğu zararlarla tehlike oluşturmaktadır. Beslenme aşamasında kan emen pire, çeşitli hatalıkların oluşmasına davetiye çıkarır.

Pire türlerinden bulaşan başlıca hastalıklar;

  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Veba
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Cilt hastalıkları
  • Alerjik reaksiyonlar

Pirenin zararları ve oluşturabileceği hastalıklardan korunmak için pire görülen alanların zaman kaybedilmeden ilaçlaması yapılmalıdır. Pire ilaçlama uygulamaları firmamız tarafından özenle gerçekleştirilerek olası mikrop, bakteri ve virüslere karşı dezenfekte edilmektedir.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçları pirenin türüne ve alanda oluşturduğu yoğunluğa bağlı olarak belirlenmektedir. Sıvı ilaçlama uygulamaları kokulu ve kokusuz olmak üzere uygulanmaktadır. İlaçlama yöntemleri ilaçlaması gerçekleştirilen alanları saatlerce terk etmenize gerek kalmadan uygulanmaktadır. Böylelikle ilaçlamadan 2-3 saat sonra yaşam alanlarınızı kullanabilirsiniz.

Firmamızda gün boyu ulaşarak ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 destek hattında bilgi ve randevu sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Fare ile Mücadele Nasıl Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir