Esenler Namık Kemal Mahallesi Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama alanında uzun yıllardır hizmet veren ve engin bilgileriyle her gün onlarca kişinin haşere sorununu ortadan kaldıran Esenler Namık Kemal Mahallesi böcek ilaçlama firmamız; böcek ilaçlama sektöründe ilk sıralarda adını duyurmaktadır. Yüzlerce kişiden oluşan ilaçlama ekibiyle İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde anında ilaçlama hizmetiyle 7/24 çalışmalarını yürütmektedir. İlaçlama uzmanlarımız, alanında deneyimli kişiler olup; teknolojinin gelişmesiyle birlikte oluşturulan yeni ilaçlama teknikleri üzerine tarafımızca eğitilmektedir. Haşere türlerini tanıyan, türlere özel ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren ilaçlama ekiplerimiz; tüm haşere türlerine %100 çözüm sağlayan ilaçlama çalışmaları yürütmektedir.

Haşere İlaçlama Neden Gereklidir?

Haşerelerin insan sağlığı üzerinde sebep oldukları zararlar ölüme kadar götürebilmektedir. Taşıdıkları pislikler, insanları kısa süre içinde hasta eden ve insandan insana geçerek salgına sebep olan ciddi hastalıklara yol açar. Ayrıca çoğu böcek türü ısırarak ve sokarak da insanlara zarar vermektedir. Bu yolla yine çeşitli hastalıkların bulaşmasına sebep olan böcekler, ayrıca insanları zehirleyerek de risk oluşturur. Bu gibi nedenlerden ötürü haşere oluşumlarının insanların yaşadığı alanlardan derhal uzaklaştırılması gerekmektedir. Bu amaca hizmet eden Namık Kemal Mahallesi Esenler böcek ilaçlama servisimiz tüm haşere türlerine %100 çözüm sağlayan ilaçlama yöntemleri kullanmaktadır.

Böcek İlaçlamada Ne Gibi Yöntemler Tercih Edilir?

Böcek ve haşerelerle mücadelede nesillerdir çeşitli yöntemler kullanılmış olsa da, bu ilkel yöntemler pek çok sıkıntıyı da beraberinde getirmiştir. Bundan dolayı modern ilaçlama teknikleriyle haşere ilaçlama uygulamalarında bulunmak en doğru tercih olacaktır. Böcek ilaçlama alanında en sık tercih edilen ilaçlama teknikleri sıvı ve jel ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlama; tüm haşere türleri üzerinde etkiye sahip olan bir yöntem olup kokulu ve kokusuz ilaçlama şeklinde gerçekleştirilmektedir. Sıvı ilaçlamanın uygulanış şekli bazı değişkenlere göre belirlenmektedir. Kısa sürede sonuç verir. Yumurtadan çıkmamış böcekleri de ortadan kaldırabilmesi için uzun süreli etkiye sahiptir. Jel ilaçlama ise hamam böceği gibi böcek türleri üzerinde kesin ve öldürücü etkiye sahiptir. Bu ilaçlama yöntemi kokusuzdur ve katı kıvamda olduğu için dağılmaz. Jel ilaçlamadan sonra sulu temizlik yapılabilir. Namık Kemal Mahallesi böcek ilaçlama ekiplerinin talimatlarına uyulması halinde ilaçlamadan %100 verim almak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir