Lağım faresi ilaçlama

Lağım faresi ilaçlama, Kemirgen türleri arasında en pis ve tehlikeli canlılar arasında yer alan lağım faresi, kendi yaşam alanlarından çıkıp insanların ev ve iş yerlerine girdiğinde son derece olumsuz sonuçlar doğurur. İlaçlama; belirli bir böcek veya fare türüne karşı ev, iş yeri, hastane, fabrika, okul gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, tarla, bahçe gibi açık alanlarda da uygulanabilen sterilize edilme uygulamasıdır.

lagim-faresi-ilaclama
lagim-faresi-ilaclama

Esenler böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarına sızan tüm böcek fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Lağım fareleri kısa küt burunlu ve patlak gözlere sahip olan bir canlı çeşididir.

Fareler hakkında kısa bilgi

Kuyrukları hariç boyları yaklaşık 15 ve 25 cm arasında değişir. 200, 500 gram arası ağırlıkta olan bu canlılar 13 mm olan her alandan rahatlıkla geçebildiği gibi, 16 metre yükseklikten de istediği her alana atlayabilir. Yaşam alanları içine girdiğinde genellikle kabloları kemirdiği için yangın çıkarma ihtimali oldukça yüksektir. Aynı zamanda uyuşturucu etkisi olduğundan insanlara saldırı da bulunduğunda kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama firmalarından lağım faresi ilaçlama uygulaması almanız gerekir. Dişi bir lağım faresi yılda ortalama 2 ve 6 kez doğum yapar. Hamilelik süreci toplamda 3 hafta süren bu canlı her doğumunda 8 ve 9 lağım faresi dünyaya getirir. Girdikleri alanlar içinde fark edilmediği takdirde kısa bir süre içinde istila haline dönüşebilir.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Esenler ve çevresi için en etkili böcek ve fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Esenler Böcek İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Esenler böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan ortamda alan büyüklüğünü ve farenin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından lağım faresi ilaçlama uygulamasına geçilir. İşlem sonucunda uzun bir süre alanda lağım faresi türüne rastlanmaz.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız üzerinde lağım faresi sorunu yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte olan Esenler böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden lağım faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcek isimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir