Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları

Kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları arasında kesin çözüm veren yöntem profesyonel ilaçlamadır. Kalorifer böceği her coğrafyada yaşama koşulu sağlayabilen, şartlar ne olursa olsun çok hızlı türeyebilen bir böcek türüdür. Genellikle hamam böceği, karafatma böceği ile karıştırılan bu haşere, onlarla benzer özelliklere sahip olsalar da onlardan çok farklı bir yapıdadırlar.

kalorifer-boceginden-kurtulma-yollari
kalorifer-boceginden-kurtulma-yollari

Kalorifer böceği ile mücadele ederken uygulanan geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi haşerelerin daha hızlı bir şekilde yayılmasına neden olur. Kertenkele ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.

Kalorifer Böceği ile Mücadele

Kalorifer böceği ile uzmanlık ve kalite gerektiren bir uygulamadır. Kalorifer böceği ile mücadele etmek için işini iyi yapan profesyonel bir firma ile çalışarak kısa sürede haşerelerden kurtulduğunuz gibi ekonomik kazanç sağlarsınız. Kalorifer böceği ilaçlama işleminin yanı sıra ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama uygulamaları da yapılan firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor. Bünyesinde oldukça fazla mikrop barındıran, çok hızlı hareket edebilen bir böcek olan kalorifer böcekleri, genellikle lağım borularında, gider borularının içinde, insan ve hayvan pisliklerinin olduğu yerlerde türemektedirler. Bu nedenle de evimize girdikleri andan itibaren çok fazla mikrobu da evlerimize taşırlar. Genellikle;

 • Evlerde, mutfaklarda ve banyolarda,
 • Banyo ve mutfak dolaplarının içinde,
 • Kirli çamaşır sepetlerinde,
 • Yeme içme işletmelerinde,
 • Fırınlarda,
 • Depolarda,
 • Sokaklarda, sahillerde,
 • Bahçelerde ve yeşil alanlarda bol miktarda bulunabilirler.

Kalorifer böceği ile mücadele ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için firmamızı 7/24 arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kalorifer Böceği ilaçlama Fiyatları

Kalorifer böceği ilaçlama hesaplanırken 3 ana faktör fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Bir tane kalorifer böceğinin evimizde gezinmesi demek, kısa bir süre sonra en az 7-8 kalorifer böceğinin de evimizin herhangi bir yerinde olması demektir. Çünkü çok fazla yumurta bırakan bu haşereler, yumurtalar çatladıktan sonra evimizin herhangi bir köşesinden çıkabilmektedirler. Bireysel olarak yapılan hiçbir yöntem onları yok etmek için geçerli değildir. Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
 • İlaçlama yapılan alanda haşerelerin yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç miktarı

İyi bir ilaçlama firmasına kalorifer böceği ilaçlama işlemleri yaptırarak bu haşereden en kısa ve en garantili şekilde kurtulabilirsiniz. Böcek ilaçlama Esenler olarak sizler için sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ister ev ilaçlama ister bahçe ilaçlama ya da açık veya kapalı her alanda, en profesyonel işlemlerden oluşmaktadır. Bize ulaşmak için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pire Nasıl Yok Edilir?başlıklı makalemizde böcek ilaçlama Esenler ve Pire Nasıl Yok Edilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kene ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir