Hamam Böceği ilaçlama

Nemli alanlarda yaşayan hamam böceği ile mücadele etmek için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Bu haşerelerden bulaşıcı birçok hastalık bulaşmaktadır. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında etkin rol oynayan böceklerden, şirketimiz tarafından verilen profesyonel destek ile kurtulmanız mümkündür. Şirketimiz, halk sağlığını korumaktadır. Bunun için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

hamam-bocegi-ilaclama
hamam-bocegi-ilaclama

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

Hamam böceği ilaçlama şirketimiz tarafından uzman kişilerce yapılmaktadır. Elemanlarımız, alanında uzman profesyonel kişilerdir. Uzmanlarımız özel eğitimlerden geçmiştir. Hamam böceğinin anatomik yapısı ve ilaçlama teknikleri hakkında aldıkları eğitim sayesinde, hangi ilacın daha çok etki sağlayacağını bilmektedirler.

Hamam böceği ilacı olarak, jel ilaçlar kullanılmaktadır. Jel ürünlerimiz, böceklerin yuvasında iken ölmesini sağlamaktadır. Bu sağlığınızı korumak için önemlidir. Çünkü bu böcekler, öldüklerinde de taşıdıkları bakterileri yaymaya devam edebilirler. Bu şekilde bulaşıcı rahatsızlıkların yayılmasında rol alırlar.

Hamam Böceklerinden Bulaşan Hastalıklar

  • Verem
  • Veba
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Hepatit virüsü

Neden Oldukları Hastalıklar

Temas yolu ile geçen mantar hastalıklarının yayılmasını sağlayabilirler. Ayrıca hamam böceğinin zararları arasında en önemlisi, neden olduğu gıda zehirlenmesidir. Besinlerimizin üzerinde gezinmelerinden dolayı pis alanlardan taşıdıkları bakterilerin, besinlerimize bulaşmasını sağlarlar. Salyalarını ve dışkılarını besinlerimize bulaştırırlar. Gıda zehirlenmesinden dolayı hastaneye kaldırılan insanların yaşadıkları alanlar, hamam böceklerinin istilasına uğramış alanladır.

Hamam Böcekleri Nerede Bulunur?

Tuvalet, depo, kömürlük, havalandırma, banyo ve mutfaklarda bu böcekler yuva yapabilir. Evlerde, iş yerlerinde huzurumuzu kaçırırlar. Ancak en çok gıda işletmelerinde, bu böceklere rastlayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında Atışalanı, Karabayır ve Sanayi semtlerinde ve Esenler ilçesinin tüm mahallerinde aralıksız olarak hizmet veren tek şirketiz. Kaliteli hizmetlerimiz, ilçe genelinde sürdüğü gibi ekonomik şekilde de uygulanmaktadır.

Esenler hamam böceği ilaçlama hizmetlerimiz, günün her saati ve yılın 365 günü sürmektedir. Çağrı merkezimiz aracılığı ile dilediğiniz saate randevu alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fare ile Mücadele Nasıl Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir