Güngören Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama servisi, TSE garantisi altında ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak yıllardan beri İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Güngören böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

Ev ve iş yeri gibi günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz alanlara böcek ve fareler genellikle kanalizasyon borularından, açık pencere ve kapılardan, yeşillik alanlara ve ağaçlara yakın balkonlardan, yıpranmış ve hasar görmüş parke, duvar çatlaklarından ve dışarıdan getirilen poşetlerden girer.

gungoren-bocek-ilaclama
gungoren-bocek-ilaclama

Böcek ve haşereler

Bu haşere türleri başlıca şu şekildedir; kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcektir. Bu böcek ve fareler ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden ve kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ilaçlama hizmetlerinden yardım almanız gerekir.

Haşere ve kemirgen türleri yapıları gereği taşıdıkları virüs ve mikroplar sebebiyle çok sayıda hastalığa neden olabilirler. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Bu Salgın hastalıklar dolayısıyla insanların yaşamları son bulabilir.

Güngören böcek ilaçlama servisine ait ilaçlama ekipleri şikayetçi olunan alanın büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından böcek ilaçlama uygulamasına geçilir. Uygulama sonucunda uzun bir süre herhangi bir böcek ve fare çeşidine rastlamak olası değildir.
Sizde haşere problemi yaşıyorsanız, Güngören böcek ilaçlama servisimiz üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşüp gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir