Gümüş böceği ilaçlama

Gümüş böceği ilaçlama, Nemli, sıcak ve karanlık alanlarda barınmayı tercih eden gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli haşere çeşididir. Karton, kutu, koli ve kitapların arasında insanların yaşam alanlarına sızar. Genellikle mutfaklarda, kilerde, banyoda, dolap içlerinde, bodrum ve çatı katlarında yaşamını sürdürür. Kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıl gibi kişisel alanların içinde bulunan eşyalarla beslenir.

gumus-bocegi-ilaclama
gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği hakkında kısa bilgi

Dişi bir gümüş böceği günlük 200 adet yumurta bırakır. Bu yumurtaların yetişkin bir hale gelmesi ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Esenler böcek ilaçlama firması yaşama alanlarına saldırıda bulunan diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Gümüş böceği genellikle pencere ve kapı kenarları gibi alanlarda, saat ve duvar yarıklarında, ortam içinde zamanla oluşmuş yarıklarda barınır. 10 ay beslenmeden yaşayabilen bu canlı türünün ortalama yaşam ömrü 1 ve 3 yıl arasında değişmektedir. Ortam koşullarına göre 8 yıla kadar hayatta kalabilir.

Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda böcek ilaçlama firmalarından gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. İlaçlama uygulamaları günümüzde oldukça elzem bir durum haline gelmiştir. Ortam içine girdiğinde çok kısa bir süre içinde yumurtlayarak, istila haline dönüşebilen gümüş böceğine kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Esenler böcek ilaçlama firması, tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan bölgeye gelip, alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir. İlaçlama sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre gümüş böceği türüne rastlamanız olası değildir.

Sizde ev, iş yeri, okul, otel, hastane, fabrika gibi alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da bu canlı türünden şikayetçiyseniz, Esenler böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında 7/24 faaliyetini sürdüren müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcek isimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir