Fatih Böcek İlaçlama

Fatih böcek ilaçlama servisi kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi fare ve böcek türlerinin hepsine karşı mücadele vermektedir.

fatih-bocek-ilaclama
fatih-bocek-ilaclama

Böceklerin bulaştırdığı hastalıklar

Böcek ve fareler girdikleri ortam içinde fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde üreyerek, istila haline dönüşür. Bunun sonucunda da insanlarda birçok bulaşıcı ve ölümcül hastalık ortaya çıkar. Bunlar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır.

Fatih böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Aksaray, Akşemseddin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Canurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirbaş, Dervişali, Emin Sinan, Hacı Kadın, Haseki Sultan, Hırka-i Şerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hoca Paşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kocamustafapaşa, Küçük Ayasofya, Mercan, Mesih, Paşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Gürani, Molla Fenari, Molla Hüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstem Paşa, Saraç İshak, Seyyid Ömer, Silivikapı, Sultan Ahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbül Efendi, Şehremini, Şehsuvar Bey, Tahtakale, Taya Hatun, Topkapı, Yavuz Sinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule ve Zerek mahalleleridir.

Fatih böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince garantili, insan ve hayvan sağlığı açısından ise zararsızdır. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde haşere sorunu yaşıyorsanız Fatih böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir