Fare ile Mücadele Nasıl Olur?

Fare ile Mücadele Nasıl Olur?, Esenler böcek ilaçlama şubemizde fare ile mücadele etmekteyiz. İnsan sağlığına ve insanlara çeşitli zararları bulunan fare ile mücadele etmek için uzman firmalar ile anlaşmak gerekmektedir. Fare ile mücadele işlemleri firmamız tarafından uygun fiyatlar ile uygulanmaktadır.

fare-ile-mucadele-nasil-olur
fare-ile-mucadele-nasil-olur

Fare istasyonlarımız sayesinde farelerin tümünden kurtulmanız mümkündür. Fare türlerinin tümü insanların için tehlike arz etmektedir.

Güvenilir fare ilaçlama işlemlerimiz sayesinde fare çeşitlerinin hepsi etkisiz hale getirilmektedir. Tüm alanlarda rahatlıkla uygulanan bu yöntem ile insan sağlığı güvence altına alınmaktadır.

Yaşam Alanları

Çeşitlerine göre bu kemirgenlerin yaşam alanları değişkenlik göstermektedir. Her alanda kendilerine yuva kurabilen bu kemirgenler, insanların yaşam alanlarına saldırıda bulunmaktadır. Bazıları evlerin çatılarında, bodrumlarında, kuytu köşe alanlarında yuvalarını kurmakta, bazı türler ise tarlarda ve lağım çukurlarında yaşamaktadır. Bu kemirgenlerin tümü tehlikelidir. Bu kemirgenler sivri dişlere sahiptir.

Dişleri yardımıyla her alana rahatlıkla geçiş sağlayabilmektedir. Elastik vücut yapılarından dolayı, en dar alanlardan bile evlerimiz girebilirler. Bu kemirgen canlıların kafa yapıları çok serttir. Bir mermeri bile kırabilme özelliğine sahiptir. Duvarları bu şekilde kırmakta, duvar çatlaklarından evimize geçiş sağlayabilmektedirler.

Zararları

Bu kemirgenlerin zararları saymakla bitmez. Evlerimize giren türleri, geceleri mutfaklarımızda kendilerine yemek aramakta, açıkta buldukları yiyeceklere musallat olmaktadırlar.

Kanalizasyonlarda yaşama özelliğine sahip olan bu canlılar, buralardan taşıdıkları mikropları yiyeceklerimize bulaştırmaktadır. Bazı türleri aç kaldıklarında insanlara saldırmaktadır. Sivri dişleri ile insanların vücutlarında bazı bölgeleri kemirmektedir.

Tarlalarda yaşayanları ise toprak altında yuvalarını kurarak, ekinlere su gitmesine engel olmaktadır. Bu durumda tarlalarda maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır.

Esenler böcek ilaçlama şubemizde fare ile mücadele işlemlerini uzman personeller eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. 365 gün 24 saat uyguladığımız fare ilaçlama işlemlerimiz sayesinde, hijyenik alanlarda güvenle yaşamanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir