Fare ilaçlama

Fare ilaçlama, fare kemirgen bir canlı olup insanların yaşam alanlarında görülen canlılardır. Çeşitli türlere sahip olan fare, oldukça pis bir canlı olup her türlü atıkla beslenir.

Farelerin yuva oluşturduğu alanlar mikrop ve bakterilerin çok sayıda yer aldığı lağım, kanalizasyon, çöplük, gider boruları gibi alanlardır. Dolayısıyla fare üzerine almış olduğu bu mikropları bulunduğu alan içerisinde beraberinde getirir. Farelerin görüldüğü alanlar fare ilaçlama uygulamalarının ardından dezenfekte edilmelidir.Esenler fare ilaçlama servisi, gün boyu hizmet sunmaktadır.

fare-ilaclama
fare-ilaclama

Fare ilaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama uygulamalarının en doğru ve güvenli yöntemini uygulayan fare ilaçlama şirketleri, fare ile mücadele de başarılı sonuç sağlamaktadır. Ancak çalışma ruhsatına sahip profesyonel şirketlerden hizmet talep etmelisiniz. Aksi uygulamalar zaman kaybıyla birlikte maddi kayıplara da neden olmaktadır.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Çalışma ruhsatına ve gerekli izin belgelerine sahip olan servislerimiz alanında uzman bir kadro ile görev başındadır.

Fare Türleri

Fare dünya üzerinde çeşitli türlere sahip olan bir canlıdır. Fare türlerinin hepsi kemirgendir. Bulundukları bölgeye isimlendirilen fareler insanların bulunduğu alanlara ilgi duyarlar. Fare türü ne olursa olsun insanların bulunduğu alanlar içiresinde yer alması daima tehlikelidir. Firmamız tüm fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

En Çok İlaçlaması Gerçekleştirilen Fare Türleri

  • Lağım faresi
  • Çatı faresi
  • Fındık faresi
  • Tarla faresi
  • Pamuk faresi
  • Orman faresi

Fare İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlaması mutlaka profesyonel kişiler tarafınca uygulanmalıdır. Fare basit yöntem ve tuzaklarla yakalanabilecek bir canlı değildir. Çünkü fare kendisi için hazırlanan tuzakları kolayca fark eder. Firmamız fare ilaçlama yöntemleri arasında daima sonuca ulaşan fare istasyonları, fare düzenekleri ve toz ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.

Dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. İlaçlama ekiplerimiz en kısa zamanda ilaçlama yapılacak alana ulaşarak farelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Esenler şirketi olarak Sağlık Bakanlığı’ndan alınan izin belgeleriyle çalışmaktayız. Şirketimiz günün her saatinde haşere ilaçlama hizmeti veren bir şirkettir. 7/24 çalışmakta olan firmamız arandıktan hemen sonra haşere görülen yere gitmekte vatandaşların haşerelerle olan sorunlarını kesin olarak çözmektedir. Aynı zamanda servisimiz garantili böcek ilaçlama yapan bir böcek ilaçlama şirketidir. Bunun yanında pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, pire ilaçlama gibi akla gelebilecek her türlü haşereye karşı ilaçlama yapan bir firmadır.

 

Bir önceki yazımız olan Fare ile Mücadele Nasıl Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir