Evdeki Böceklerden Kurtulma Yolları Nelerdir ?

Evdeki böceklerden kurtulma yolları nelerdir diye aklınızdan sorular geçiyor ise doğru adrestesiniz. Böcekler, hayvan familyasının en kalabalık üyesi olmasına rağmen, her zaman da onlardan kurtulmak adına çözümler ve çareler aranmaktadır. Çünkü haşereler bizlerin sağlığına zarar verirler, maddi hasarlara neden olurlar, prestij kayıplarına yol açarlar.

evdeki-boceklerden-kurtulma-yollari
evdeki-boceklerden-kurtulma-yollari

Bu nedenle de özellikle evdeki böceklerden kurtulmak yolları nelerdir konusunda sıklıkla yeni ve farklı yöntemlerle işlemler yapılamaya başlanmıştır. Evdeki böcekler ile mücadele için uyguladığımız ilaçlama yöntemlerinin başında sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama gelir. Firmamızda uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Artık bilinçli olan herkes biliyor ki, böceklerle –özellikle eve giren böceklerle- tek başına mücadele etmek geçersiz bir yoldur. Mutlaka iyi bir böcek ilaçlama servisinden destek alınmalı, haşerelere karşı ilaçlama işlemleri ile başa çıkılmalıdır.

Ev ilaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları sıcaklıkların gelmesiyle beraber uyguladığımız kampanyalı fiyatlarla bütçenize dost bir şekilde oluşturulmuştur. Yaşam alanımızı istila eden evdeki böceklerden kurtulmak için profesyonel bir ekipten destek almanız gerektiğini artık biliyorsunuz.

Evimizde karşılaştığımız ve sayıları her gün hızla çoğalan haşereler şöyledir: Fare türleri, sinek, kırkayak, kulağakaçan, hamam böceği, kalorifer böceği, akar, mayt ve mite, kertenkele, karınca, uyuz böceği, tespih böceği, tahtakurusu, gümüş böceği, pire, tatarcık sineği, örümcek gibi. Bu saydığımız haşerelerden kurtulmak için oluşturulan ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü etkili roloynar.

Yukarıda saydığımız haşerelerden en etkili ilaçlarla ve en iyi koruma sağlayan yöntemler neticesinde kurtulmak için Esenler’de sunduğumuz ilaçlama hizmetlerine sizler de ulaşabilirsiniz. Esenler İlaçlama firmamızın çağrı merkezleri haftanın her günü ve 24 saati hizmetinizdedir.

Evdeki Böcekler ile Mücadele

 • Evdeki böcekler ile mücadele haşerelerden kurtulmak için uygulanan işlemlerin tümüne verilen addır. Haşerenin bulunduğu alan ve türüne göre belirlediğimiz ilaçlama yöntemleri ile en kısa sürede haşereleri hayatınızdan çıkardığımız gibi uyguladığımız indirimli fiyatlar ile bütçenize dost bir anlayış taşıyoruz. Evdeki böcekler ile doğal mücadele sonuç vermediği gibi maddi kayba neden olur. Bütün bunları yaşamamak adına Esenler Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, yaşam alanınızı istila eden böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. İlaçlama servisinin yapacağı işlemlere ek olarak bazı ufak önlemlerle de böceklere karşı mücadele verilebilir.
 • Bu önlemlerin başında da evin temizliği gelir. Temizliğine dikkat eden her evde haşere faaliyetleri oldukça sınırlıdır.
 • Genellikle çöpleri gece boyunca evde bekleten kişilerin de evlerinde haşere faaliyeti çok fazladır. Derhal çöpler az olsa bile çöpe atılmalıdır.
 • Bulaşıkları yıkamayıp bekleten evlerde de –hatta bulaşık makinesinde bekletilse bile- haşere faaliyetleri fazla olur. Bu nedenle pis tabak ve bardakları bekletmeden yıkamalıyız.

Bir önceki yazımız olan Çıyan Nerelerde Bulunabilir ? başlıklı makalemizde çıyan ilaçlama, Çıyan Nerelerde Bulunabilir ve çıyanların zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kene ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir