Ev ilaçlama

Ev ilaçlama, böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz şirketlerin yasal olmasına özen göstermelisiniz. Birçok alanda yapılan ilaçlama işlemleri yasal firmalar tarafından yapılmazsa, kalıcı sağlık sorunları yaşanabilir. Ev ilaçlama hizmetini yasal firmalardan almanız, yalnızca sağlığınız açısından değil, güvenliğiniz açısından da önemlidir. Herkese evinizi emanet edemezsiniz. Eve gelen ilaçlama personellerinden, mutlaka belgelerini isteyin.

ev-ilaclama
ev-ilaclama

Ruhsatsız Firmalardan Hizmet Almanın Sakıncaları

Esenler ilçesinde çok sayıda ruhsatsız böcek ilaçlama şirketi bulunur. Kullandıkları kalitesiz ilaçlarla halkımızın sağlığına zarar veren bu şirketler, amatör personelleri ve amatörce hizmetleri ile böcekleri kontrol altına alamazlar. Bir daha bu firmalara ulaşamaz, paranızı çöpe atarsınız.

Şirketimiz, ekonomik hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Kullanılan ilaçlar, etkilidir. Birçok haşere ve fare türünü etkisi altına alır. Zira ev ortamında, birçok zararlı canlı çeşidi yuva kurabilmektedir.

Evlerimizde Sıkça Görülen Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, sinek, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, karınca, uyuz böceği, karafatma, sivrisinek, kakalak, tatarcık, lağım faresi, kulağakaçan böceği, kırkayak, gümüş böceği, sıçan, bit, Amerikan hamam böceği, teşbih böceği, örümcek, çıyan, kör fare, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, pire, ev faresi, eşek arısı,  çatı faresi, mayt, halı böceği, güve, kertenkele, tahtakurusu, çekirge, fındık faresi, mite, hamam böceği, akar, pamuk faresi.

Ruhsatlı ve yasal olarak hizmet veren şirketimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Uzman personellerimizle, zararlı canlıların birçoğunu güvenilir şekilde kontrol altına almaktayız.

Güvenilir Yöntemlerimiz

Bakanlık onaylı ilaçlarla uygulana tekniklerimizin tümü, evde kullanıma uygundur. Ev ilaçlama işlemleri, uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlarımız, evdeki haşereleri teşhis etmektedir. Böceklerin ve farelerin türüne, yoğunluğuna göre işlem uygular. Ev ilaçlama uygulamalarında en çok tercih edilen yöntem, kokusuz ilaçlama tekniğidir. Evinizi terk etmeden, işinize ara vermeden ilaçlama yaptırabilir ve yaşam alanlarınızı dezenfekte edebilirsiniz.

Tekniklerimiz

  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama

Konut, villa, bina ve ev ilaçlama hizmeti veren servislerimiz, Esenler’in tüm semtlerinde aralıksız uygulama yapmaktadır. Çağrı merkezimizden randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir