Esenyurt Böcek İlaçlama

Haşere ve böceklerden korunmak için aslında yapılması çok basittir. Alanında uzman bir böcek ilaçlama firması ile irtibata geçmek yeterlidir. Ancak bazen bu sorun görmezden gelinebiliyor. Görmezden gelindiği takdirde ise çok büyük sağlık sorunları ortaya çıkabiliyor. Bu sağlık sorunları hafife alınacak türden değildir. Tifo, tifüs, veba, bronşit, astım, dizanteri, cilt hastalıkları, solunum yolu enfeksiyonları ve daha pek çok önemli hastalığa kapı açmaktadır. Kocaeli ve İzmir’de olduğu gibi İstanbul’da da tüm ilçe ve semtlerde böcek ilaçlama hizmetini sağlayan Karaca İlaçlama, Esenyurt böcek ilaçlama kapsamında bu ilçede ve çevresinde oturan sakinlerin de haşere sorununu ortadan kaldırıyor.

Esenyurt Böcek İlaçlama Servisi

esenyurt-bocek-ilaclama
esenyurt-bocek-ilaclama

İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisi olan Esenyurt’ta tüm semt ve mahalleler böcek ilaçlama hizmeti ile rahat bir nefes alıyor. Haşereler her ne kadar küçük olsalar da ortaya çıkardığı problemler bir o kadar büyüktür. Haşereler arasında; akrep, sivri sinek, kara sinek, karınca, fare, çıyan, bit, pire, kene, güve, tahta kurdu, arı, kırkayak ve benzeri türler bulunmaktadır. Bu haşerelerin bazıları ısırma ya da sokma yöntemi ile insanlara zarar verirken bazıları dışkı ve yumurta bırakma gibi eylemlerle dolaylı yoldan insanlara zarar vermektedir.

Fare ve hamam böcekleri özellikle restoran, lokanta, yemekhane ve mutfak olan her yerde büyük sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bu tip haşereler girdikleri yere mikrop bulaştırırlar. Yediğimiz yemeklere ortak olmaya çalışan bu haşereler gıda zehirlenmelerinin bir numaralı sorumlusudurlar. Bu nedenle mutfağı olan her ev ve işletmenin mutlaka düzenli aralıklarla ilaçlanması gerekir. Akrep ve çıyan gibi canlılar ise genellikle sokma ile insanları zehirlerler. Sıcak havayı ve nemi çok seven bu canlılar hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir.

Haşere ilaçlamada doğru yöntem ve doğru ilaç kullanmak önemlidir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile Karaca İlaçlama uzman kadrosu doğru tekniklerle ilaçlama işlemini yapıyor ve ev ya da iş yerinizi, işletimizi hijyenik bir hale getiriyor. İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Esenyurt böcek ilaçlama servisinden yararlanmak isteyen Esenyurt sakinleri sadece tek bir telefon ile firmaya ulaşıyor ve garantili ilaçlama hizmetinden yararlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir