böcek

böcek

Esenler Belediyesi Böcek ilaçlama - Garantili Esenler Böcek İlaçlama 7/24 | Böcek Fare Pire ye %100 Çözüm

Esenler Belediyesi Böcek ilaçlama

Esenler Belediyesi Böcek ilaçlama, Esenler, İstanbul’un kalabalık yerleşim bölgeleri arasında yer almaktadır. Nüfus yoğunluğunun fazla bulunduğu alanlar böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarının yoğun olarak uygulandığı bölgelerdir.

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçların kalitesi insan sağlığını doğrudan etkilemektedir. Çünkü ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçlar kimyasal ürünlerdir. İnsan ve çevre sağlığını koruyacak böcek ilaçları ile uygulamalar yapılmalıdır. Esenler Belediyesi böcek ilaçlama, Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımız, haşereleri etkisiz kılarken yaşam alanlarında koruma sağlamaktadır.

esenler-belediyesi-bocek-ilaclama
esenler-belediyesi-bocek-ilaclama

 Esenler’de ilaçlaması En Çok Yapılan Haşere Türleri;

  •  sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, Tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Sıçan, kertenkele
  • kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, güve, eşek arısı, kene, pire, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık

İlaçlama hizmeti alırken, Sağlık Bakanlığınca izni ve çalışma ruhsatı bulunmayan firmalardan destek talep etmemelisiniz.

Haşerelerin Zararları

Haşerelerin açık ve kapalı alanlarda etrafımızda var olması doğudan veya dolaylı olarak sağlığımıza etki etmektedir. Çoğu haşere türü insanların kanı ile besin ihtiyacını gidermektedir. Kan yoluyla hastalıklar oldukça hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Veba, humma, tifüs, sıtma, verem, cilt hastalıkları, grip, alerjik reaksiyonlar insanların maruz kaldıkları hastalıklardır. Esenler Belediyesi böcek ilaçlama, böceklerin ve farelerin ortama bırakabilecekleri olası mikroplara karşı dezenfekte işlemlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir.

İlaçlama Uygulamalarımız gerçekleşmeden önce ilaçlama personellerimiz, gerekli bilgilendirmeyi müşterilerimize yaparak ilaçlama öncesi ve sonrasında yapılması gereken önemli konularda bilinçlendirmektedir.

Haşere sorunlarınıza anında çözüm getiren Esenler Belediyesi Böcek İlaçlama, 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca ilaçlama yapılacak haşere türü, yoğunluğu ve kullanılacak ilaç miktarına göre belirlenmektedir.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by
bocekler bocekler.net böceklerden kurtulma yolları