Esenler Çiftehavuzlar Böcek ilaçlama

Çiftehavuzlar Böcek ilaçlama, Çiftehavuzlar mahallesinde kaliteli böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Esenlerde faaliyetlerini sürdüren şirketimizin, ilçenin her semtinde şubesi bulunmaktadır. Ayrıca ilçeye bağlı bulunan her alanda ve her mahallede haşere ile mücadele servislerimiz bulunmaktadır.  Kaliteli hizmet politikamız tüm alanları kapsamaktadır.

ciftehavuzlar-bocek-ilaclama
ciftehavuzlar-bocek-ilaclama

Periyodik ilaçlama Neden Yapılır?

Periyodik uygulamalar, haşerelerden tamamen kurgulamanız için uygulanan bir işlemdir. Bazı kurum ve kuruluşlar yasal olarak periyodik uygulama yaptırmak zorundadır. Örneğin oteller, gıda işletmeleri ve daha birçok kurum ve kuruluş. Bu alanlarda düzenli olarak işlem yapılmasının sebebi, olası böcek istilalarına karşı önlem alınmasıdır. Bu şekilde, kalıcı olarak böcekler bu alanlardan uzaklaştırılmaktadır.

Gıda işletmelerinde birçok haşere türü bulunmaktadır. Besinlerin kokusuna gelen ve aç kaldıklarında bizim besinlerimize dadanan böcekler, gıda işletmelerinin kuytu alanlarında yuvalarını kurmaktadırlar.

Gıda işletmelerinde haşere varlığı, büyük sağlık problemlerine neden olmaktadır. Çünkü bakteri taşıyan haşereler, gıdaların üzerinde gezinmeleri  ile bakterileri yiyeceklerimize bulaştırmakta ve hastalıklara davetiye çıkarmaktadırlar. Aynı zamanda gıda işletmelerinde haşere varlığı, maddi açıdan kayıplara da neden olabilmektedir. Bu yüzden bu alanlarda periyodik olarak uygulama yapılmalıdır.

Esenler Çiftehavuzlar böcek ilaçlama şubemiz tarafından uygulanan periyodik uygulamalar, cüzi fiyatlarda yapılmaktadır. İşletmelerinin periyodik uygulamalarda en önem verdiği konulardan biri de fiyatlardır. Fiyatlarımız İl Sağlık Müdürlüğü’nün belirlediği aralıklardadır.

Her Alanda Tam Mücadele

Çiftehavuzlar böcek ilaçlama servislerimiz her alanda etkili ilaçlarla uygulama yapmaktadır. Sıvı, jel ilaçlar ve fare istasyonlarını kullanarak salyangoz, sıçan, akrep, yılan, tatarcık, eşek arısı, karınca, tahtakurdu, çekirge, örümcek, çıyan, kakalak, tesbih böceği, kertenkele, yaban arısı, kalorifer böceği, mite, bit, güve, uyuz böceği, kırkayak, gümüş böceği, mayt, tatarcık, kene, kulağakaçan böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, sinek, halı böceği, akar,  tahtakurusu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, hamam böceği, sivrisinek, karafatmayı etkisiz hale getirmektedir. Haşerelerin türüne göre kokulu veya kokusuz ilaçları kullanmaktayız.

Çiftehavuzlar böcek ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir