Bahçe ilaçlama

Bahçe İlaçlama işlemleri haşerelerden kurtulmak adına veya haşerelere karşı önlem amacıyla yapılan uygulamalardır. Haşereler sadece evlerde, iş yerlerinde olmamaktadır. Genellikle bahçelerde, ekili dikili alanlarda, sokak aralarında olmakla birlikte, evlerimize de bu saydığımız noktalardan girmektedirler. Bu nedenle buraların ilaçlanması daha çok önem arz etmektedir.

bahce-ilaclama
bahce-ilaclama

Haşere şikayetlerinde en çok karşılaştığımız durum ev veya apartmanların bahçe içinde olduğu mekanlardır. Çünkü bahçeler bitki ve hayvan popülasyonunun kaynaştığı, elverişli bir ortamdır. Bu sebeple de ev ilaçlama işlemlerinin yanı sıra bahçe ilaçlama işlemleri de oldukça önemlidir.

İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Esenler’de hizmet veren böcek ilaçlama servisimiz ile her türlü, haşere ve kemirgenlere karşı, hızlı, ekonomik ve garantili işlemlerle bu problemden sizleri kurtarıyoruz. Esenler ilaçlama servisimizi, 7/24 arayarak haşere ve böcek ilaçlamasını isteyebilirsiniz.

Bahçeler Nasıl İlaçlanır?

İlaçlama servisimize en sık sorulan sorulardan biri de bahçe, ekili dikili alanlar gibi yeşil ortamların nasıl bir ilaçlama yöntemi ve tekniğiyle ilaçlanacağıdır. Genellikle buhar, sisleme, dumanlama isimleri ile bilinen ve özel bir aletle uygulanan ilaçlama yöntemleri tercih edilir. Burada en önemli nokta, ilaçlama yapılırken etrafta ilaçlama elemanı dışında kimsenin olmamasıdır. Zaten ilaçlama yapan kişi de özel bir kıyafet ve maske ile uygulama yapmaktadır. İlaçlar hazırlanırken dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise elbette ilaçların oranının iyi ayarlanmasıdır. Bu şekilde ilaçlar bahçe içindeki bitkilere, ağaçlara, çiçeklere asla zarar vermemektedir.

Yeşil alanlarda en sık şikayet aldığımız haşereler kene, fare türleri, hamam böcekleri, sinek türleri, pire, karafatma, kulağakaçan, arı, yaprak biti, kurtçuk, solucan, çıyan, kırkayak, kirpi, kurbağa, tespih böceği, kertenkele, kalorifer böcekleri, karınca, sümüklü böcek gibidir.

Esenler Böcek İlaçlama firmasının sizlere sunduğu tüm hizmetler kaliteli olduğu gibi sonuçları da garantilidir. Bizlere 7/24 müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz her zaman hizmetinizdedir.

 

Bir önceki yazımız olan Kene ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir