Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde yaşam alanlarınıza sızan fare ve böcekler için ilaçlama uygulaması vermektedir. İlaçlama uygulamaları ev, iş yeri, okul, fabrika, hastane, cami gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık alanlarda da belirli bir böcek veya fare türüne karşı uygulanabilen dezenfekte etme işlemidir.

Böcek ilaçlama uygulamaları sonucunda şikayetçi olunan alanda belirli bir süre herhangi bir böcek veya fare türüne rastlanılmaz. Yaşam alanlarınızı haşere çeşitlerine karşı devamlı olarak sterilize etmek için belirli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulaması hizmeti almanız gerekir.

atasehir-bocek-ilaclama
atasehir-bocek-ilaclama

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde vermiş olduğumuz ilaçlama uygulamalarımız her bölgede hızla devam etmektedir, Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare sorunu üzerine en çok şikayet aldığımız semtler başlıca şunlardır; Aşık Veysel, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni sahra, Ataşehir Atatük, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, ve Yenişehir mahalleleridir.
Böcek ilaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi; firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir.

Böcek İlaçlama Uygulamaları

Ataşehir böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü ve haşerenin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından böcek ilaçlama uygulamasına geçilir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak mücadele verdiğimiz böcek ve fare türleri başlıca şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlılardan herhangi biri ile sorun yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde gayet ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir