Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama, İstanbul Adalar ve tüm ilçelerde böcek ve haşerelere ilaçlama servis hizmetini ekonomik ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Adalar, vapurdan iner inmez yeşilliğiyle ve maviliğiyle sizleri karşılayan, İstanbulluların kısa dönem tatillerinde ve özellikle haftasonları yoğun ilgi gösterdikleri güzel yerlerden biridir.

Adalar Böcek İlaçlama Hizmeti

Yaz aylarında nüfusu yoğunlaşan Adalar’da bir çok böcek ve haşereye rastlamak mümkün… Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel olarak mücadele etmek zordur. Bu nedenle Adalar Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunmaya hazır.

adalar-bocek-ilaclama
adalar-bocek-ilaclama

Çok sık rastlanan böcekler ve haşereler; pire, hamam böcekleri, kulağakaçan, kakalak, tatarcık, çekirge, örümcek, güve, sivrisinek, karasinek, karınca, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kalorifer böceği, çıyan, deri böceği, gümüş böceği, tespih böceği, eşek arısı, salyangoz, kertenkele ve fareler…

Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğaldıkları ve yayıldıkları için bir takım tehlikeli hastalıklarında virüslerini taşımaktadırlar. Bu salgın hastalıklar kısa sürede insanlara bulaştığı içinde tehlikeli sonuçlara neden olabiliyor.

Adalar böcek ilaçlama firması, hizmetleri hiç aksatmadan gerekli olan tüm önlemleri alarak insanın günlük yaşamını tehdit eden böceklere ve haşerelere karşı uzman ve eğitimli ekibiyle birlikte mücadele etmektedir.

Firmamızın kullandığı ilaçlar kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare istasyonları olup bu ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylı olup güvenli ve kesin sonuç vermektedir. Bu haşerelere ve böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz mümkün değildir. Bunun için firmamıza danışmanız doğru bir fikir olacaktır. Piyasada çok sayıda ilaçlama firması vardır ancak bu firmaların çoğu güvenli ilaçlar kullanmayan illegal çalışan firmalardır.

Piyasada çok sayıda ve markada ilaç türleri satılmaktadır. Bu ilaçlar böcekleri ve haşereleri kısmen yok eder ancak tekrar ortaya çıkabilme ihtimali yüksektir.

Adalar böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türlerine ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

Böcekler ve haşereler önlem alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler bu hastalıklar arasında; böbrek yetmezliği, akciğer ödemleri, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, astım, dizanteri, veba, verem, humma, fil hastalığı, AIDS, hepatit…vb hastalıklardır.

 

Bir önceki yazımız olan Esenler Davutpaşa Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir